Laliki Ośrodek Rehabilitacyjno Szkoleniowo Wypoczynkowy

O nas

Nasz obiekt to nowy oddany do użytku w 2009 roku całoroczny Ośrodek z zapleczem rehabilitacyjnym, zlokalizowany
w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej w Lalikach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy łącznie 57 o wysokim standardzie miejsc noclegowych w 6 pokojach dwuosobowych, 12 pokojach trzyosobowych oraz w 3 dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, odbiornik telewizyjny oraz wygodne umeblowanie. W wybranych pokojach widoki na beskidzką panoramę. Ośrodek wyposażony jest
w dwie wewnętrzne windy, dwie wielofunkcyjne sale, holl rekreacyjny, dostęp do bezprzewodowego Internetu (WiFi), sunę, siłownię, bezpłatny ogrodzony parking, stół bilardowy, tenis stołowy, darta oraz przystosowane dla osób poruszających się na wózkach „piłkarzyki”, do dyspozycji posiadamy również salę gimnastyczną, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe oraz istnieje możliwość odpłatnego wykorzystania sali tanecznej.

W jadalni serwujemy smaczne, domowe potrawy kuchni polskiej i regionalnej.

Indywidualne podejście do Naszych Gości jest Naszą dewizą dlatego też sporządzamy oferty negocjowane oraz stosujemy specjalne promocje dla Naszych stałych Klientów. Pomimo krótkiego stażu w branży zdobyte doświadczenie oraz życzliwa obsługa gwarantują zadowolenie Naszych Gości.

Nasz obiekt wybudowany został bez barier architektonicznych.

Zakład Aktywności Zawodowej Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Lalikach został powołany przez Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki” w Bielsku-Białej /www.teatrgrodzki.pl/. Organizacja uzyskała zgodę Urzędu Marszałkowskiego za utworzenie ZAZ-u, a następnie podpisała umowę z PERON, który przyznał dotację na rozbudowę
i przystosowanie obiektu do nowych warunków.

Dwadzieścia dwie osoby naszej obsady kadrowej to osoby niepełnosprawne o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Praca, którą z pełnym oddaniem i zaangażowaniem wykonują dostarcza im niezbędne do satysfakcjonującego życia spełnienie zawodowe. Tak niewiele a zarazem tak wiele by poczuć się inaczej, pełniej, by życie nabrało sensu i wymiaru codziennych rutyn, zwykłej bieganiny i krzątaniny.

Haslo wizerunkowe czcionkigościnna przestrzeń spokoju i wygody

Drogi Gościu, czy wiesz, że korzystając z naszych usług nie tylko wspierasz
Osoby Niepełnosprawne ale również możesz obniżyć swoje wpłaty na PFRON???
Wystarczy zmówić u nas usługę.
Dowiedz się więcej »

LUDZIE DOBREGO SERCA - WSPIERAJĄ I POMAGAJĄ 

banery zywiec

  Szkółka Krzewów Ozdobnych PUDEŁEK

silesia

 

 

 dyplom
2345

 

Organizator 

Partnerzy

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Fundacja Braci Golec

 Gmina Milówka Simon IdesŚląskie. Pozytywna enegria karpinski2

owes   zywieckiraj  unicomputers logo

Polecamy 

ziolowe-spa Beskid-Tour